Geoblog.pl    AgaPiotr    Podróże    w 410 dni dookoła świata    Klimatyczne miejsce
2007

Klimatyczne miejsce

Urugwaj
Urugwaj, Colonia del Sacramento

Dzisiaj doglebnie zwiedzilismy Sacramento...i musze przyzanc bardzo nam sie podobalo. Zaczelismy od wdrapania sie na latarnie morska z ktorej widac cale miasto ( w tym wszystkie budynki powyej 3 pieter -sztuk 4). Potem obowiazkowy szlak po muzeach ;-). Praktycznie zeszlismy cale starte miasto, ktore notabene wpisane jest na liste UNESCO. Po poludniu wybralismy sie na spacer plaza -3km w kierunku zachodnim. Doszlismy do Real de San Carlos z Sheratonem i polem golfowym. Bardzo ale to bardzo nam sie podobalo. Probowalismy na chlodno ocenic walory Sacramento i wyszlo nam ze jest to najlepsze miejsce do zamieszkania z dotychczas zobaczonych. Przystepny dla nas klimat (umiarkowane lata i zimy), mila atmosfera miasteczka, fajne knajpy, ciepla woda w rzece, ladne dlugie plaze z bialym piaskiem, niedalego do Montervideo ( 2h samochodem) i Buenos Aires ( 50 min promem). Minusy trzeba mowic po hiszpansku i tyle. Jutro wyjazd do BA.

Mamika
Mamika - 2007-12-31 09:06
Jak należy rozumieć ten zachwyt? -chcecie tam zostać na stałe? Zyczę spełnienia planów i marzeń w Nowym Roku

Ciocia Jola
Ciocia Jola - 2007-12-31 09:57
Uwaga Uwaga. Tu ciocia Jola z Chodcza - klimat umiarkowany.
Życzę Wam zdrowia i wytrwałości w podróżowaniu - czekam na widokówkę i się nie mogę doczekać. A też mi się zawsze w Sacramento podobało. Bardzo za Wami tęsknimy - całą rodziną. Zofia na bieżąco śledzi Waszą podróż - zdjęcia są zachwycające. Serdeczne ucałowania i uściski - jak przyjedziecie, to wam upiekę ciasto i ugotuję żurku.

agapiotr
agapiotr - 2007-12-31 15:48
Trzymamy za slowo i po powrocie liczymy na smakolyki w umiarkowanym klimacie Chodcza.

Zasoby: 282 wpisy282 205 komentarzy205 1867 zdjęć1867 0 plików multimedialnych0

02.09.2009 - 20.10.2010