Geoblog.pl    AgaPiotr    Podróże    w 410 dni dookoła świata    Zmiana Planów
2007

Zmiana Planów

Turcja
Turcja, Kaş

Dzisiaj moja kolej, więc chcę napisać kilka słów do wczorajszej przygody. Tak naprawdę było to moje marzenie, a Piotruś lubi je spełniać. Dziś przeczytałam odpowiednie słowa pasujące do tej przygody : "Poczuj dlaczego ptaki śpiewają" Ja w pierwszej chwili zaniemówiłam. Było tak cicho i spokojnie. Teraz co do dzisiejszego dnia. Przed południem dojechaliśmy malowniczą, nadmorską drogą do Kas. To piękne małe miasteczko nastawione na sporty wodne. Zatrzymaliśmy się w Hilal Pension. Godne polecenia miejsce dużym tarasem z hamakiem. Dzisiaj też ostatecznie podjęliśmy decyzję o zmianie trasy. Porzucamy wybrzeże i jutro lecimy do Ankary. Spowodowane jest to koniecznością uzyskania wizy syryjskiej. Po korespondencji z Ojcem Zygmuntem z Aleppo ( pozdrawiamy) okazało się , że zdobycie wizy na granicy jest mało prawdopodobne. Bardzo nam zależy na zwiedzeniu Syrii więc zdecydowaliśmy się na pewniejsze rozwiązanie.

ciekawki
ciekawki - 2007-11-10 19:57
ciekawe skąd macie na to kasę?

Manana
Manana - 2007-12-11 12:44
Ciekawski - pewnie zdefraudowali, albo ukradli, co? Tak myslisz? Widac, ze nigdy nie podrozowales, skoro takie glupoty wypisujesz. Zycie w Syrii jest duzo tansze, niz w Polsce

Zasoby: 282 wpisy282 205 komentarzy205 1867 zdjęć1867 0 plików multimedialnych0

02.09.2009 - 20.10.2010