Geoblog.pl    AgaPiotr    Podróże    w 410 dni dookoła świata    Mega sensacja - kontrkandydatura do organizacji EURO 2012

Mega sensacja - kontrkandydatura do organizacji EURO 2012

Meksyk
Meksyk, Cancún
Przejechano 41987 km

Niepokój związany z brakiem odpowiedniego zaawansowania prac przgotowawczych przy organizacji EURO 2012 zatacza coraz szersze kręgi. Wiadomość z ostatniej chwili. Już nie tylko Niemcy i Włosi są skłonni przejąć od Polski i Ukrainy organizację mistrzostw. Swoją kandydaturę zgłosiłykraje ameryki centralnej: Meksyk wraz Gwatemalą i Hondurasem. Całość infrastruktury jest gotowa: bogata baza hotelowa, autostrady i lotniska o dużej przepustowości. I co najważniejsze - gotowe stadiony Poniżej kilka stadionów czakających na przyjęcie rzesz kibiców. Sprawa wydaje się poważna

cavalcanti
cavalcanti - 2008-03-24 01:38
hahaha, dobre :)
macie już tą wizę do kandady, może przeoczyłem, ale w opisie Gwatemali nie było dokładnie potwierdzonego odbioru, MEKSYK-KANADA-POLSKA ???
pozdrawiam

emski
emski - 2008-03-24 04:59
to sie kopnijcie autobusem z Cancun do Chiquila 1.5 h a stamtad na wyspe Holbox to zobaczycie prawdziwe plaze mexykanskie nie tkniete masowa turystyka amerykanska :-)) tam sie zapomina o bozym swiecie albo do Majachual na poludnie blizej Belize albo Xcalak to jest prawdziwe Mexico gdzie kroluja nurasy a nie zadna stonka turystyczna :-)) a w ruinach Kuchunlich gdzie nie zobaczy sie calymi dniami turysty mozna cofnac sie do ancient Mayas dni w calkowitej samotnosci podobnie Dzibancze niedaleko na Yucatanie unika sie Chichen Itza i Cancun :-)) powodzenia

AgaPiotr
AgaPiotr - 2008-03-24 06:17
Co do wizy kanadyjskiej. Nie byliśmy w ambasadzie kanadyjskiej w Guatemala City ...bo dzień przed naszym przyjazdem zostały one zniesione dla Polaków. Jestem przekonany że pisaliśmy o tym w wpisie z Gwaemali. Co do kamyczów i plaż nie skarzonych komercją ....i na nie przyjdzie pora. Do Meksyku na pewno wrócimy. Dzięki za tipsy.

Martucha
Martucha - 2008-05-20 09:19
Rzeczywiście daleko Bułgarskiej do tego standardu.

Zasoby: 282 wpisy282 205 komentarzy205 1867 zdjęć1867 0 plików multimedialnych0

02.09.2009 - 20.10.2010