Geoblog.pl    AgaPiotr    Podróże    w 410 dni dookoła świata    Trójnocny maraton

Trójnocny maraton

Argentyna
Argentyna, Córdoba

Mimo,że jestem niedospana to postaram się jednak nadrobić zaległości-bo okazuje się,że mamy jednego,podkreślam jednego stałego czytelnika.Jak już wspomniałam dotarliśmy do Cordoby trochę niedospani.Na dworcu wyłowił nas miły młody człowiek i dał namiary na wydawało się,że fajny hostel.Było WIFI ale zapomnieliśmy zapytać czy pokoje mają własne łazienki(no cóż to tylko odrobina luksusu).W hostelu było pełno backpakersów z prawdziwego zdarzenia( my to tylko z nazwy i posiadania plecaków) z gitarami i śmiesznie poubierani i pozapuszczani.Tak więc druga noc z rzędu nie zaliczona do specjalnie udanych (chociaż ja zauważam,że przestają mieć dla mnie znaczenie otaczające hałasy-jestem zmęczona to stopery do uszu i śpię, gorzej z Piotrem).Po południu poszliśmy w miasto.Zatrzęsienie kościołów.....i do tego wszystkie pozamykane.Ale spaceruje się po uliczkach sympatycznie.Zakupiliśmy też bilet na następną autobusową mało śpiącą noc. Oczywiście autobus odjeżdżał dopiero o 21 więc musieliśmy się posnuć po mieście przez wiele godzin.Znależliśmy przy okazji miła, spokojną i "gustowną" dzielnice i udało nam sie zwiedzić 1 kościół.No i podróż.Tym razem autobus miał tylko 10 minut spóźnienia,ale za to zatrzymywał się co 2 godziny i w przeciwieństwie do dotychczasowych pojazdów nie miał drzwi oddzielających kierowców od pasażerów,więc braliśmy bierny udział w skądinnąd z pewnością pasjonujących konwersacjach kierowców okraszanych dodatkowo hiszpańską muzyką z radia.Tak więc znowu nie pospaliśmy.Teraz Piotr próbuje to nadrobić.Ja też już chyba mam zgon więc kończe te nieprzytomne wypociny w nadziei ,że ktoś to jednak czyta.Po południu atakujemy Mendoze.

Ania z bata
Ania z bata - 2008-01-05 20:13
ja się zgłaszam jako drugi stały czytelnik.Na bieżąco informuję koleżanki z pracy o kolejnych etapach Waszej podróży.Czekamy na przygody w sercu dżungli amazońskiej albo na spotkanie z tamtejszymi dzikimi ludami ,do których nie dotarła jeszcze cywilizacja.Pozdrowienia z bata.

Mama
Mama - 2008-01-06 18:44
Nie wiem skąd to zwątpienie w wierną publiczność,?,Czytam zawsze wszystko ,a nawet z niecierpliwością czekam na kolejny wpis.

czupajka
czupajka - 2008-01-06 22:33
Ja też czytam każdy wpis!!!
Och, ta drzemiąca w kobietach potrzeba ciągłej adoracji:) Tak, jesteśmy, czytamy i czekamy na więcej Pani Agnieszko!
Zajrzyjcie na skrzynkę mailową, jest tam kontakt do naszego kumpla z Chile.

Bernard
Bernard - 2008-01-09 21:26
Piotr- jaka ta Twoja dziewczyna uparta. Jest duże grono stałych czytelników opisu Waszej podróży a tu w kółko macieju że tylko JEDEN.

Aga
Aga - 2008-01-11 12:14